Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Blog

 2.10.

Připomněli jsme si s těmi, co nedocházeli o prázdninách, jaký známe repertoár, těšíme se na společný nácvik nového repertoáru. Připravujeme se na pěveckou soutěž Karlovarský skřivánek.

Mgr. Jitka Šťastná

16.8. 2019

Těším se na zážitky vás všech z letních prázdnin, kde se vám všem hodně líbilo a v dalších dnech naviděnou! Zahrajte si na piano, zazpívejte, v dalších dnech můžeme repertoár "oprášit" a vybrat repertoár nový, který vás bude těšit.

Mgr. Jitka Šťastná

12.9. 2018

Vybíráme repertoár na další hudební rok pro radost, na Vánoční besídku. Co budeš, budete hrát, zpívat?:)

Mgr. JItka Šťastná

9.7. 2018

Užijte si každý den v červenci! Kdo by měl zájem o další a třeba zjednodušený hudební repertoár, stačí poslat milou prosbu, třeba by se našly i konkrétní noty na Vaše přání a návody, jak hrát ...

Mgr. Jitka Šťastná

 

21.4. 2018:

Všem přeju, aby rok 2018 byl pro vás všechny rokem hlavně radosti, úspěchů, aby vám se sebou bylo dobře. Pokud si uvědomíme, že máme hodně toho, co potřebujeme, pak můžeme být šťastní hned teď, ... Teče voda po otočení kohoutku? Úžasné! Vidíme dobře nebo aspoň ne moc špatně? Skvělé! Máme dvě ruce? Neuvěřitelný dar, ... A co by měli dělat lidé, kteří tyto dary nemají. Kolikrát se musím stydět, jak malicherné jsou moje "problémy", oproti jiným, třeba postiženým lidem, jak se žije lidem, kteří příšli o děti, ... Tedy každý něco máme, zkusme se radovat z toho, že jsme, teď, každou minutu, ... zastavme se a nechme si minutu a sledujme třeba mravence v trávě, .... a zazpívejme .... co od p. Svěráka a Uhlíře Mravenec jde trávou, hledá cestu pravou, raz dva tři, ... :)

Mgr. Jitka Šťastná

 

13.2. 2018:

Vážení rodiče, vážení dospělí, milé děti!

Děkuju všem rodičům dětem za milé, obohacující hudební hodiny.

Děkuju všem za hojnou účast na Vánoční besídce Radost z hudby. Všichni, kteří vystoupili jsou ještě víc "zapálení" pro výuku hudby.

Děkuju za vaše nové hudební nápady, zamyslete se prosím, jaká písnička, skladba by se vám líbila hrát, zpívat, prohlédněte si svůj repertoár a vyberte si, co byste ještě rádi docvičili.

Naše videa pro radost najdete na Facebooku, na YouTube jako Soukromá hudební škola Jitky Šťastné:

https://www.facebook.com/soukromahudebniskolajstastne/

https://www.youtube.com/channel/UC4jjjg6SMccJYCW6yXpwd2Q

Pojďte si s námi plnit hudební přání! Děkujeme Vám za kladné reference v rubrice Doporučení 2018.

Mgr. Jitka Šťastná

TOPlist
https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=cs&authuser=0&siteUrl=http://www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz/&security_token=fHzA0tD1yFzAdsRyHhE5MaPKzco:1498975508844