Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kontakt

 
Ředitelka Soukromé hudební školy: 
Mgr. Jitka Arendáč Šťastná
Kontaktní telefon: 774 303 750
E-mail: stastnajitka79@gmail.com
 
 
"Rozvíjet druhé na jejich hudební cestě je moje poslání, jsem hudební pedagog, speciální pedagog (školský logoped, surdoped, etoped). Do soukromé výuky, do skupinové výuky zařazuju prvky muzikoterapie, motivuju k improvizaci. Domnívám se, že každý má hudební vlohy, jde jen o motivaci chtít si dokázat, že jsem hudebně schopný naučit se hrát na piano, vylepšit zpěv, kvalitu hlasu, výslovnost. Učit se pracovitosti, trpělivosti je součást hudební cesty. Děkuju všem svým zájemcům o výuku hudby, se kterými jsem sdílela a sdílím hudební zážitky.
Děkuju rodičům za předávání základů společenského chování - náš pan sbormistr Štěpánek na SPgŠ v Kroměříži děkoval pokaždé po vystoupení  našim rodičům za tyto základy do života.
MY VŠICHNI Z HUDEBNÍ ŠKOLY POSÍLÁME RADOST Z HUDBY DÁL."
Mgr. Jitka A. Šťastná
 
IČO: 01520776
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 20.3. 2013,
Úřad Městské části Praha 6
 
Adresa učebny: Šárka business park, ulice Lužná 591/4,  Praha 6, 160 00 
 
(trasu je možné najít přes http://www.sarkabusinesspark.cz)
 
Pěšky: - metrem nebo tramvají na stanici Veleslavín, pak asi 13 - 15 minut pěšky směr Vokovická ulice, Půlkruhová ulice, Na pastvinách, vlevo ulice Lužná (nebo ulicí hned vlevo V Nových Vokovicích, dál vlevo ulice Na Lužci kolem Restaurace Kaštan a ulicí nahoru, doprava obejdete dům a před Vámi je ulice Lužná, zahněte vlevo, jdete po ulici Lužná, dojdete na parkoviště u lesa, jste u objektu Šárka business park)
 
První fotka - popis tras a druhá menší fotka po klinutí i s náhledem.
 
 
 
 
Na www.dpp.cz - autobus číslo 225 v ulici Vokovická směr Nové Butovice - Nové Vokovice,
jde o poslední zastávku Nové Vokovice
 
Autem: - pokud jedete autem, jste u nás za pár minut od stanice metra Veleslavín,
cesta je značená, parkujte prosím před vrátnicí pro pěší (ne ze zadní strany, vozová vrátnice, je určeno pouze pro firmy v objektu)
(jsme na konci ulice Lužná u lesa, za vysokou kancelářskou budovou Shiran Tower)
 
Šárka business park je u lesa, rodiče si vyřizují úkoly dne, relaxují, chodí s dalšími jejich dětmi mezitím do lesa, lze využít občerstvení v bufetu do 14:00 hodin (obědy), posezení u bufetu po celou dobu výuky.                   
 
Provozní doba dle objednávek.
 
 
Spolupracujeme s Hudebním domem, konzultujeme výběr vhodného hudebního nástroje,
snažíme se vyjít vstříc Vašim požadavkům a možnostem.
 
TOPlist
https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=cs&authuser=0&siteUrl=http://www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz/&security_token=fHzA0tD1yFzAdsRyHhE5MaPKzco:1498975508844